NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
"PRZYJAZNA EDUKACJA" uzyskała akredytację
Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

Doskonalenie
Konferencje

Aktualności

08-09-2020
Zapraszamy do współpracy


Sz. Pani/Pan
Dyrektor
Szkoły/Placówki
Oświatowo-Wychowawczej

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy pomyślności w nowym 2020/21 roku szkolnym.

Wyjątkowość sytuacji wysuwa na pierwszy plan bezpieczeństwo uczniów i kadry pracowniczej w obliczu zagrożeń dla życia, zdrowia, efektów pracy dydaktyczno-wychowawczej, opiekuńczej.

Jesteśmy do dyspozycji w zakresie potrzeb szkoleniowych, zarówno w tematyce prezentowanej przez nas, jak i proponowanej przez Państwa. Oferujemy szkolenia, konsultacje grupowe, indywidualne, w formie stacjonarnej oraz on- line.

Kontakt z nami: telefoniczny: 666 372 655 lub 600 310 192 lub elektroniczny: npdn_tarnobrzeg@poczta.onet.pl, zosia5454@o2.pl   

Koszt usługi pozostaje bez zmian, szczegółowe stawki znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.grandys.edu.pl. Szczegóły zamówień do uzgodnienia.

Mam przyjemność poinformowania Państwa o planowanym przesłaniu na Wasz adres mailowy artykułu pt. „Po co uczeń przychodzi do szkoły?”. Autor podejmuje temat szans edukacyjnych każdego ucznia. Tekst jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Blog oraz tutaj. Serdecznie zapraszam do lektury.

Miło mi podzielić się również z bardzo ważną dla nas datą, 1 czerwca 2021 roku, Jubileuszu 20-lecia działalności naszej placówki. Będziemy mieli zaszczyt zaprosić Państwa Dyrektorów na tę uroczystość, połączoną z prezentacją najbardziej aktualnych problemów oświatowych przez Osobistości znane ze znaczącego   dorobku zawodowego.

Z tej okazji wydany zostanie zbiór artykułów autorstwa naszych edukatorów oraz
zorganizowana wystawa moich prac rzeźbiarskich, w tym Poczet królów i książąt polskich wg Jana Matejki.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na dobry rok w imieniu Współpracowników i Sojuszników „Przyjaznej Edukacji”

Dyrektor -  mgr Jan Fr. Grandys

 

powrót